[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLXRvcC13aWR0aCI6IjEiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2In19″][vc_column width=”2/3″]

DON'T MISS

Piloti gjerman ‘vizaton’ një shiringë në qiell

Piloti gjerman Semi Kramer ka gjurmuar një shiringë gjigante në qiell, duke fluturuar 200 kilometra, për të kujtuar njerëzit për fillimin e fushatës së...

GADGETS WORLD

Këto ushqime ju mbrojnë seriozisht nga viruset

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, më shumë se 23 milionë njerëz në të gjithë botën sëmuren çdo vit vetëm duke konsumuar ushqim të kontaminuar. Në...

LIFESTYLE

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”tagDiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” border_top=”no_border_top”]

LIFESTYLE

LATEST REVIEWS

Njihuni me gratë e tre kandidatëve për kryeministër

vdullah Hoti, Albin Kurti dhe Enver Hoxhaj kanë shpallur kandidaturat e tyre për kryeministër të Kosovës. Hoti dhe Kurti kanë qenë në këtë pozitë...

Block title

[/vc_column][/vc_row]