Home Uncategorized Zhgënjehet Labinot Tahiri: Asnjë nga partitë nuk më ftoi

Zhgënjehet Labinot Tahiri: Asnjë nga partitë nuk më ftoi

69
0

Ish-deputeti Labinot Tahiri është lajmëruar edhe njëherë pas paralajmërimit se do t’i futet përsëri politikës.

Megjithatë, Tahiri kësaj here po thotë se asnjëra nga partitë nuk e ka ftuar për t’u antarësuar.

Ai tha se asnjë nga partitë nuk e kanë ftuar për t’u antarësuar.

Madje, Labinot Tahiri ka thënë se nëse nuk e ftojnë partitë, do të dalë me iniciativën e tij.

Postimi i plote:

E RENDESISHME…! BËHUNI TË SINQERTË DHE TË DREJTË DHE KOMENTONI ASHTU SIQ E BEJ PUNËN PËR JU DHE FAMILJET E JUAJA…! Të dashur njerëz të mirë! Ju e dini që politika nuk është e mirë për askend, por të futêsh e të riparosh dëmet që iu janë bërê vendit dhe njerëzve bën të futeni dhe të LUFTONI të keqën sikurse e luf tuam bashk KANCERIN E LEUKEMINË.

Më besoni o vllezer e motra , se e kam me mendim të mirë , sa që nuk di më si me ua përshkruar se dua të jap kontribut ne vendin tim se bashku me ju duke e lanë vetên shumë herë keq e anash për të gëzuar këtë popull.

Vllezer dhe motra, unë para disa dite i dhash sinjalet se ku dua të vendosem, në cilën parti, por ama deri më sot as njera nuk janë lajmrua sepse ka individ që nuk e duan praninë time! Jam i pa nenshtruar për ate që i duhet vetem popullit, dhe jam i PA DJALLËZUAR.

Me mijera vepra kemi kryer se bashku dhe dua ta di; nëse asnjera parti nuk jep sinjale, a do të më kishit përkrahur nëse dalë me INICIATIVËN TIME..?? GUXIM DHE PËRKUSHTIM I KAM NË SHKALLËN MË TË LARTË SA QË NUK MUND TA IMAGJINOJË NJERIU SEPSE I NENSHTROHEM VETËM ZOTIT DHE POPULLIT: Thjesht, nuk jam ai që i futem dikut…..,

shembull ku ndonje parti nuk me do, por jam ai qē mund të ia kaloj shumë kujt për me i than se unë dhe ne bejmë VEPRA E JO FJALĒ? Prandaj, në çdo variant kërkojë ndihmën e juaj të konsultohemi se bashku….! ME DASHURI DHE RESPEKT JO VETËM SOT, POR , EDHE DJE, EDHE SOT E TUTJE…! THJESHT E KENI MUNDESINË TA KENI NJË NJERI TË ZËSHËM ATY KU ZANI JUAJ NDIHET GJITHMONË….✊🏻🕊Labinot Tahiri KOSOVË E SHQIPËRISË

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here