Home Uncategorized Nuk ua merr mendja se çfarë kanë të përbashkët Albin Kurti dhe...

Nuk ua merr mendja se çfarë kanë të përbashkët Albin Kurti dhe Avdullah Hoti

437
0

Janë kundërshtarë politik me njëri-tjetrin, por kryeministri në detyrë Avdullah Hoti dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, kanë një gjë të përbashkët.

Ata në futboll janë tifozë të skuadres angleze Liverpool.

Ndonëse janë me angazhimet e tyre politike dhe nuk kanë mundësi që të merren aktivisht me sport, apo ti përcjellin ndeshjet e futbollit rregullisht, edhe Kurti edhe Hoti kanë shikuar nga afër lojën e Kombëtares së Kosovës në futboll, duke i dhënë përkrahjen e tyre “Dardanëve”.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here