Home Uncategorized Mushkolaj: U patët çartë për do teste të ardhura donacion, për vaksinimin...

Mushkolaj: U patët çartë për do teste të ardhura donacion, për vaksinimin në Veri kërkush s’po nihet!

298
0

Njohësi i rrethanave politike në Kosovë, Imer Mushkolaj ka folur në lidhje me vaksinimin që po ndodh nga Serbia në Veri të Kosovës.

Mushkolaj kujton kohën kur si donacion, qeverisë Kurti, i erdhën disa teste nga Serbia dhe pati shumë reagime ndërsa tani nuk po flet askush.“A ju kujtohet kur patën ardhë donacion nji numër testesh prej Serbisë? U patën çartë. Tash Serbia po jep vaksina n’Kosovë, e kërkush s’po nihet. Bravo!” shkruan Mushkolaj në Facebook

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here