Home Uncategorized Mimoza Kusari nuk e di se sa gishta i ka pula

Mimoza Kusari nuk e di se sa gishta i ka pula

289
0

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari – Lila kësaj radhe ishte e ftuar në emisionin Express Rozë në rubrikën “Pyetje Express”.

Një ndër pyetjet e shumta që iu bënë asaj ishte edhe ajo se sa gishta i ka pula.

Se si u përgjigj ajo dhe a është përgjigjur saktë mund ta kuptoni në videon më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here