Home Uncategorized Lutfi Haziri: Me largimin e Vjosa Osmanit, humb LDK-ja!

Lutfi Haziri: Me largimin e Vjosa Osmanit, humb LDK-ja!

433
0

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur në lidhje me largimin e Vjosa Osmanit nga LDK-ja.Haziri ka thënë se LDK-ja do të humbë tani ndërsa Vjosa Osmani më tutje.

“Ne humbin sot, në procesin tjetër dëmtohet Vjosa. Edhe në Iniciativa të tilla, njerëzit duan të të shohin aty ku je”

Tutje Haziri ka thënë se ka ardhur koha me iu kthy njerzve besimin.“Ka ardh koha ne me e mbyllë këtë çështje mos me ndodh gjëra të tilla edhe ne me ua kthy njerzve besimin.

Në Kosovë është tu rrit pakënaqësia dhe njerëzit votojnë kë të munden, jo me serviliziëm siç po thuhet por nga inati dhe pakënaqësia” deklaroi Haziri në Kanal 10.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here