Home Uncategorized Loredana s’di çka të bëj, paratë nuk ia zë kuleta e as...

Loredana s’di çka të bëj, paratë nuk ia zë kuleta e as xhepi!

71
0

Loredana vazhdon të jetë një ndër artistet më të pëlqyera aktualisht.

Vitet e fundit kanë qenë tejet të ftytshme për të dhe jo rastësisht ka qenë kaq e kërkuar gjithandej në skenën muzikore.

Interpretuesja e disa hiteve, ka publikuar një fotografi në të cilën shihen shumë para, shkruan IndeksOnline.

Lori, e cila së fundi edhe është ribashkuar me Mozzikun, duket se po jeton si mos më mirë, derisa nuk e ndien më mungesën e askujt! /IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here