Home Uncategorized LDK mbetet pa asnjë asambleist në Malishevë, të gjithë i merr Vjosa...

LDK mbetet pa asnjë asambleist në Malishevë, të gjithë i merr Vjosa Osmani

346
0

Kryesuesi i asamblesë komunale në Malishevë Rrahim Morina dhe asambleistët Valon dhe Arlind Krasniqi, kanë dalur në mbështetje të Vjosa Osmanit.
Kjo u bë e ditur në një njoftim të vetë Valon Krasniqit.

Ndërsa në shpërndarjen e postimit të Krasniqit, që ia ka bërë deputeti, Haxhi Avdyli, e ka konfirmuar një gjë të tillë.

“Kryesuesi i asamblesë komunale në Malishevë Rrahim Morina , njëherit kryetar i nëndegës së LDK-së Astrazub, asambleisti Valon Krasniqi , kryetar nëndege në Bardh dhe Arlind Morina asambleist i bashkohen kauzës sonë të ndryshimit. Vazhdojmë…”, ka shkruar Avdyli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here