Home Uncategorized Ja sa vite ka mbushur sot Memli Krasniqi!

Ja sa vite ka mbushur sot Memli Krasniqi!

110
0

Një nga politikanët më të suksesshëm në vendin tonë pa dyshim që është edhe Memli Krasniqi.

Duke u bërë pjesë e politikës tash e ca vite, ai tashmë gëzon postin e nënkryetarit në PDK, shkruan “Kosovarja”.

Sot, me 25 Janar ai ka ditëlindjen, duke mbushur plotë 41 vite jetë.

Kujtojmë, nga jeta private, ai është i martuar dhe është baba i tre fëmijëve./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here