Home Uncategorized Imer Mushkolaj tallet me kandidimin e Hotit për kryeministër

Imer Mushkolaj tallet me kandidimin e Hotit për kryeministër

285
0

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se Avdullah Hoti është kandidati për kryeministër në zgjedhjet e ardhshme.

Këtë vendim të LDK’së e ka komentuar analisti politik, Imer Mushkolaj.

Mushkolaj ka thënë se LDK mendon se Hoti nuk është konsumuar ende dhe ka çfarë të jep.

“Sipas logjikës së LDK’së, Avdullahu ka qenë veç shtatë muaj kryeministër, nuk është konsumu, e ka çka jep hala ”, ka shkruar Mushkolaj./Gazeta inFokus/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here