Home Uncategorized Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores

Haradinaj: Edhe në Ferizaj, frymë e fitores

163
0

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar sot strukturat e degës së këtij subjekti në Ferizaj.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se edhe në Ferizaj ka përkrahje nga qytetarët.

‘Edhe në Ferizaj, frymë e fitores’, ka shkruar Haradinaj.Kujtojmë se ditë më parë Haradinaj ka vizituar komunën e Gjilanit dhe Deçanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here