Home Uncategorized Gani Geci-Vjosa Osmanit: Kah po shkon moj Zanë?

Gani Geci-Vjosa Osmanit: Kah po shkon moj Zanë?

74
0

Anëtari i LDK-së, Gani Geci ka pyetur Vjosa Osmanin se a e ka kokën në VV, PDK, Shik, UDB, Soros, apo tek Qosja.Ai thotë se do ta dijë kah po shkojnë Osmani me mbështetësit e saj sepse edhe ai do të shkoj me ta.

“Une kam te drejt ma se tepermi me Sha Isa Mustafen se kurr jeta e tij mu mirë sem ka ba”, shkruan Geci, përcjellë Gazeta Blic.

Thotë se Vjosës duhet me ja këndu këngën, kah po shkon moj Zanë?Ky është postimi i tij i plotë:Pyetje për Vjosa Osmanin edhe mbështetësot e saj: Kah po shkoni more ku e kini kryet se du me ardhë edhe unë me juve!

Unë jam në LDK sepse e di që LDK eshte e regjistruar në Partit Popullore Evropiane e jju ku jeni të regjistruar.
A keni kryt te LVV-së, të Rexhep Qosja, a te PDK, e te ShiKu, a te UDB-ja,a te Sorosi a ku ?
Tregomni kah pom qoni se pa e dit ku pom qoni nuk po du me ardhe me ju…!

E kam pas vet Nexhat Dacin ne vitin 2006 ku e kem kryt mka pas than te Vizneri e ok qe e kem te kryt te Vizneri popo te nimojm Une tri her ne jet teme me me Isa Mustafen ka 2 min kam nej niher ne vitin 1999 te Sllovenia Sporti niher 1 minut ne Kuvendin e fundit dhe njiher 4 min pas perfundumit te zgjedhjeve e ju keni prit te dera me ore te tera me hi mbrenda .

Une kam te drejt ma se tepermi me Sha Isa Mustafen se kurr jeta e tij mu mirë sem ka ba .
Po nuk po du me sha shpin teme se LDK nuk eshte e atyre qe tani jan aty po eshte e jona kemi derdh gjak per ket parti e me sha po qoj uj ne mulli te kundershtarve te mi Ideologjik te perketshem

Vjoses duhet me ja knu at kangen kah po shkon moj Zan .”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here