Home Uncategorized Endrit Thaçi nis fushatën

Endrit Thaçi nis fushatën

68
0

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka nisur fushatën për Partinë Demokratike të Kosovës.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi ku shihet babai i tij bashkë me ish-kreun e PDK’së, Kadri Veselin.

“PDK”, ka qenë mbishkrimi që i ka vënë ai kësaj fotoje.

Ndryshe, Thaçi dhe Veseli aktualisht po mbahen në Qendrën e Paraburgimit në Hagë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here