Home Uncategorized Dua Lipa shkëlqen me kapelë madhështore dhe fustan në ngjyrë të bardhë

Dua Lipa shkëlqen me kapelë madhështore dhe fustan në ngjyrë të bardhë

112
0

Këtë fundjavë, Kristen Wiig u kthye në “Saturday Night Live”, si drejtuese e shfaqjes komike të skicave javore.

Bashkë me të ishte e ftuara muzikore Dua Lipa dhe kapela e madhe e pendës Valentino..

Për nder të 14-vjetorit, Abi Center organizon lojën shpërblyese për të dhuruar një banesë FALAS

Gjatë kësaj kohe, Lipa dha dy shfaqje të drejtpërdrejta të cilat shfaqën disa momente të mëdha të modës.

Ndërsa ishte në skenë duke kënduar këngën e saj të re “Levitating”, Lipa kishte veshur një fustan të gjatë prej fildishi të gjatë nga koleksioni “Valentino Haute Couture 2020”.

Veshjen e kombinoi me disa bizhuteri nga marka Fabergé dhe një kapelë krejtësisht madhështore Phillip Treacy nga Valentino

Bërë nga puplat e një struci, ndërsa ajo performonte, me ndihmën e një makine me erë, kapela e përmasave të mëdha të Lipës butësisht u tund dhe e bënte performancën e saj edhe më madhështore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here