Home Uncategorized Bajqinovci: I erdhi fundi qeverisë ilegale, skandaloze, korruptive dhe tmerrësisht të keqe

Bajqinovci: I erdhi fundi qeverisë ilegale, skandaloze, korruptive dhe tmerrësisht të keqe

230
0

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, thotë se Qeverisë i ka ardhur fundi.E këtë e sheh si fundin 20 vjeçar të keqpërdorimeve e keqmenaxhimit institutcional, përcjellë Gazeta Blic.

Ky është postimi i tij i plotë:

I erdhi fundi qeverisë ilegale, skandaloze, korruptive dhe tmerrësisht të keqe.
Ky është fundi juaj 20 vjeçar i keqpërdorimeve dhe keqmenaxhimit institucional.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here