Home Uncategorized Asambleistja më e votuar e LDK-së në Ferizaj pritet të aderojë në...

Asambleistja më e votuar e LDK-së në Ferizaj pritet të aderojë në VV

70
0

Asambleistja më e votuar në Ferizaj e LDK-së, Yllkë Neziri, pritet të aderojë sot në Lëvizjen Vetëvendosje. Neziri është edhe anëtare e Komisionit për Buxhet dhe Financa në Kuvendin Komunal të Ferizajt.

Yllkë Neziri është vajza e ish-deputetit të LDK-së, Mehmet Neziri. Aderimi i Nezirit pritet të kumtohet nga Lëvizja Vetëvendosje sot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here