[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLXRvcC13aWR0aCI6IjEiLCJib3JkZXItY29sb3IiOiIjZTZlNmU2In19″][vc_column width=”2/3″]

DON'T MISS

Ekskluzive:Lajm i keq për Kurtin – Të dënuarit në 3 vitet...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka emëruar anëtarët e Komisioneve Komunale të Zgjedhjeve në të gjitha Komunat e Kosovës. Mirëpo, siç mëson Indeksonline, nëntë prej anëtarëve...

GADGETS WORLD

Hapat që duhet të ndiqni për të gjetur punë jashtë vendit

Nëse ëndrra juaj është të udhëtoni, të përjetoni kultura të tjera, ose të filloni përsëri në një vend krejt të ri, një punë jashtë...

LIFESTYLE

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”tagDiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” border_top=”no_border_top”]

LIFESTYLE

LATEST REVIEWS

LAJMI I FUNDIT: Arrihet koalicioni në mes Albin Kurtit dhe Vjosa...

Sot gjatë orëve të mëngjesit ka ndodhur një takim larg vëmendjes së publikut në mes të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit, thonë burimet e...

Block title

[/vc_column][/vc_row]