[vc_row][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row td-top-border”][vc_column width=”2/3″]

Hoti: E nxorëm Kosovën nga izolimi, Kurti në vend se t’i ndihmojë njerëzit nga...

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, gjatë takimit me strukturat e LDK-së në Drenas ka thënë se falë qeverisjes së kësaj partie në muajt e...

Serwer tregon se çka mund të ndodhë nëse Albin Kurti nuk lejohet të kandidojë...

Eksperti i njohur amerikan për Ballkanin në Universitetin Johns Hopkins, Daniel Serwer, ka folur për marrëveshjen e nënshkruar mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe nismës “Guxo”...

Kosova bëhet “gaz” i botës, mediat e huaja shkruajnë për rrugën që shiu e...

Investimet më të mëdha të pasluftës janë bërë në infrastrukturën rrugore, ku shpesh ka pasur edhe kritika, pikërisht për shkak të tenderëve dhe cilësisë...

Një ditë e Hashim Thaçit në Hagë, tregon Pacolli se ka pasur disa telefonata...

Kryetari i ARK-së, Behgjet Pacolli është mik i afërt i ish-presidentit Hashim Thaçi, i cili që nga 5 nëntori është në Gjykatën Speciale në...

Ja sa vite ka mbushur sot Memli Krasniqi!

Një nga politikanët më të suksesshëm në vendin tonë pa dyshim që është edhe Memli Krasniqi. Duke u bërë pjesë e politikës tash e ca...

Serwer tregon se çka mund të ndodhë nëse Albin Kurti nuk lejohet të kandidojë...

Eksperti i njohur amerikan për Ballkanin në Universitetin Johns Hopkins, Daniel Serwer, ka folur për marrëveshjen e nënshkruar mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe nismës “Guxo”...

A është kjo policja më e bukur e Kosovës, hedhni një shikim fotografive të...

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja se ksi, shkruan Express. Ajo ka kohë që poston...

HOTI: VJOSA OSMANI NUK KA TË ARDHME NË POLITIKË

Kreu i Ekzekutivit i cili është edhe kandidat për kryeministër i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, deklaroi të mërkurën se Vjosa Osmani nuk...

Vjen parashikimi, ja moti për dy ditët e ardhshme

Gjatë ditës së nesërme dhe pasnesërme në Kosovë moti do të jetë i qetë. Kryesisht i vranët dhe me mundësi të reshjeve të vogla të...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter custom_title=”STAY CONNECTED” facebook=”tagdiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” open_in_new_window=”y” border_top=”no_border_top”]

FEATURED

MOST POPULAR

Sot morrem një lajm të mirë për gjithë neve Grupin e...

Sot morrem një lajm të mirë për gjithë neve Grupin e Kumanovës, me gjasë po afrohet lirimi i jon! Pas një kohe të gjatë, si...

LATEST REVIEWS

Haradinaj në takim lamtumirës me shefin e OSBE-së: Kosova e përcaktuar...

Përmes një shkrimi të bërë në Twitter, Thaçi tha se ka pasur një takim konstruktiv me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj. Presidenti ka shkruar se...

Lajm i mirë, faturat e energjisë elektrike deri në maj do...

Ligji për Rimëkëmbje Ekonomike parasheh edhe subvencionimin e konsumatorëve të energjisë elektrike. Pjesa e energjisë elektrike që ata paguajnë për energjinë elektrike që e marrin...
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-top-border”][vc_column width=”1/1″]
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-top-border”][vc_column width=”1/1″]

LATEST ARTICLES

[/vc_column][/vc_row]